Pedra Linda Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Capela Magdalena hozzávetőlegesen 4 km-re található a Pedra Linda Villa Rio de Janeiro, az Estação D Pedro II Central vasútállomás pedig 120 percnyi kocsiútra van. A Praia da Brisa tengerpart hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra helyezkedik el.
- Helyi látnivalók
- Igreja O Brasil para Cristo de Pedra de Guaratiba1772 km
- Igreja Adventista de Pedra de Guaratiba1604 km
- Alambique São Joaquim1517 km
- Igreja Batista de Pedra de Guaratiba1404 km
- Repülőterek
- Galeao64 km
- Vasútállomások
- Estação D Pedro II Central Station47 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Bejelentkezés: 14:00-23:59 között
Kijelentkezés: 12:00 óráig
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Pedra Linda Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Pedra Linda Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Pedra Linda Villa befogadóképessége?
A Pedra Linda Villa akár 2 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Pedra Linda Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Pedra Linda Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Pedra Linda Villa mennyire van közel a vasútállomáshoz?
A Pedra Linda Villa egy 46 km-es távolságra van az Estação D Pedro II Central vasútállomástól.